Şirket Profili - Hakkımızda

Post

 

Preview Image

ÇAYELİ TRANS uzman kadromuzla nakliya alanında,müşterilerimize yenilikçi uygulamalar ve yardımcı çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.İş ve çalışma tecrübemizden oluşan potansiyelimizi ve hizmet kapasitemizi,sahip olduğumuz Nakliye Teknolojileri'yle birleştirerek iş ortamına sunuyoruz.

Öncelikli amacımız,beraber çalıştığımız iş sahiplerinin yönetim aşamalarını,hedef ve problemlerini anlamaktır. Bu şekilde,yatırımlarında ölçülebilir geri dönüşüm sağlayacak ve çalışmalarında verimi arttıracak,şirket hedeflerine en uygun teknolojik çözümler yaratmaktayız.

Müşteri memnuniyetinde ve şirket süreçlerinde daimi olarak iyileştirmeye önem veren firmamız,ortak çalışma anlayışı ile çözümlerin müşterilere sunulmasında etkin bir ekip çalışması gerçekleştirmesidir.

Müşterilerimiz kendi alanlarında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları;ürünlerini güvenilir iş ortakları ÇAYELİ TRANS taşıyor. ÇAYELİ TRANS müşterilerini iş ortağı olarak görüyor, menfaatlerini ve gelişmelerini destekliyor, paylaşıyor. Müşterilerimiz bize, biz müşterilerimize hep güvendik, her zaman güveneceğiz. Özenle oluşturulmuş kadro tam bir takım ruhu ile tüm dünyadaki kalite ve hizmet üzerine kuran ÇAYELİ TRANS insan kaynaklarının yanı sıra araçlarına, tesislerine ve teknolojiye yaptığı yatırım ile her zaman bir adım önde olmayı hedefliyor.ÇAYELİ TRANS; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamüllerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktalarınızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı takibi mümkündür .Buna ilave olarak ÇAYELİ TRANS, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını artırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

Ağır yük taşımacılığı konusunda hizmet gösteren firmamız siz müşterilerine yalnız Tır sağlamamakta; malınızın yüklenmesinden teslimine kadar geçen sürede yer alan her türlü taşımacılık faaliyetinde hizmeti kalitesinden taviz vermeden bir bütün olarak sunmaktadır.

ÇAYELİ TRANS Uluslar arası Nakliyat’ın taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda, toplam kalite anlayışı içinde teslim etmek üzerine kuruludur.